Služby

Neustále se snažíme zkvalitňovat a rozšiřovat poskytované služby. Důkazem toho, že jdeme správným směrem, je stále větší počet našich spokojených zákazníků. Samozřejmostí je montáž žlabů, svodů a ostatního plechování, které je součástí střechy (komíny, atiky, arkýře, úžlabí, požární zdi atd ).Na všechny práce provedené naší firmou Vám garantujeme záruční a pozáruční servis.


Pokrývačské práce

Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim schopnostem jistě najdeme ideální řešení. Střešní krytina nejen chrání budovu před větrem, deštěm, sněhem, ale její nedílnou funkcí je i estetické ukončení stavby. Proto je důležité si vybrat pro její zpracování jen firmu nabízející vždy profesionální služby. Ty Vám naše firma vždy nabízí.

Klempířské práce

Nezaměnitelným pomocníkem při odvádění dešťové vody mimo stavební objekt jsou klempířské konstrukce, které provádí klempíř. Klempíř má za úkol profesionálně a citlivě dokončit stavbu tak, aby jeho práce zkrášlila objekt a nikoliv pokazila první dojem. Naši klempíři jsou zárukou kvalitně odvedené práce a vždy se na ně můžete plně spolehnout.

 

Vyhledávání

© 2011 Střechy Hörmann

Vytvořeno službou Webnode